אביב של התחדשות

האביב כבר כאן.

עוטף אותנו בצבעי הלבלוב והפריחה, ובריחות ההתחדשות.

המזגן, מושך אליו תשומת לב ניכרת. הוא נמצא בכל אחד מחדרי הבית, כמו גם במשרדים ובמוסדות הציבוריים. המזגן יכול לשפר את המראה הכללי בחלל בו הוא נמצא.

ההתקדמות בענף מערכות מיזוג אויר, נעשתה בשנים האחרונות בפן העיצובי במקביל לפן הטכנולוגי וזה בא לידי ביטוי בשורה ארוכה של אפשרויות חדשות.

  • יחידות המיזוג מיוצרות בכל צבעי הקשת, בציפוי חומרים שונים בחזית המזגן.

ישנה אפשרות לשלב את המזגן בדוגמת הצבע השולט בחדר תוך שילוב הסגנון המשתלב באופן הרמוני בכל חלל וכך להפוך אותו לפריט עיצובי מעניין בפני עצמו.

  • מגוון סוגי הגרילים הינו נרחב ומפותח ויש אפשרות לקבלת מענה של גרילים בכל גובה או רוחב רצוי.

 הבולט מבין החידושים זהו גריל רונה- גריל ארוך בעל פתח אחד ארוך בגובה 4 ס”מ בלבד המשתלב בצורה מרהיבה עם מערכת התאורה והעיצוב.

  • קיים סגנון נוסף של עיצוב ע”י התקנת יחידות נסתרות אשר באופן הסתרתן אין גבול ליצירתיות. כאשר תכנון הפנים נעשה בשלב מוקדם מספיק, ניתן להשתמש אפילו ברהיט כמו ארון, להסתרה של יחידות אלו.
  • ניתן להשתמש בתקרת גבס מעוצבת כמסתור לתעלות מזגן

עיצובים בגבס הם דרך נפלאה ליצור עיצובים יוקרתיים ויפהפיים, בכל חלקי הבית. עיצובים בגבס יכולים לכלול קירות גבס מעוצבים עם נישות,או דוגמאות ייחודיות. עמודי גבס עם פיתוחים המותאמים לסגנון של התקרה, תקרות גבס מעוצבות שבהן ניתן לשלב תאורה ייחודית, מיזוג אוויר נסתר וכדומה. ועוד מגוון רעיונות ועיצובים שהמשותף לכולם הוא הגבס. כאמור, הגבס נוח מאד לעבודה, הוא יציב וחזק, ועם זאת גמיש ונוח לעיבוד ואפשרי ליצור בו כמעט הכל.