אפליקציית “Electra smart”

מהפכת המיזוג החכם של אלקטרה, מעניקה מענה משופר ומשובח משמעותית לצרכים ולדפוסי השימוש של הצרכן הישראלי ומהווה  בשורה עולמית המבוססת  על פיתוח טכנולוגי משותף של אלקטרה וענקית טכנולוגיית המידע – IBM. 

אפליקציה ידידותית וחכמה 
את מערכת המיזוג החכם תוכלו לנהל באמצעות אפליקציה אינטואיטיבית וקלה לשימוש בשם “Electra smart”. האפליקציה מאפשרת לכם תפעול מלא של המזגן לרבות כיבוי והפעלה מכל מקום, בכל זמן, שינוי הטמפרטורה הרצויה בכל אחד מהחדרים בנפרד, כיוון עצמת המאוורר,מצבי עבודה והגדרת קבוצות מזגנים ושליטה מרוכזת בהם תחת משתמש אחד. כמו כן, קיימת באפליקציה אפשרות לכוון את הפעלתו העתידית של המזגן לכמה פרקים ביום, מה שנותן מענה לשומרי שבת ומבטיח לכולם חיסכון באנרגיה. 
התראה יזומה על תקלה
המערכת לומדת את אופן הפעלתו ופעולתו של המזגן ויודעת לזהות תקלות. ברגע שהיא מזהה חריגה תפעולית או תחזוקתית במזגן, היא שולחת התראה אונליין עם מספר התקלה הן ללקוח והן למערכות ה-CRM במוקד השרות. 
אופציה לתיקון מרחוק
במידה ומדובר בתקלה פשוטה שקשורה לתפעול המזגן או למצב המסננים תקבלו התראה באמצעות האפליקציה. עם קבלת ההתראה תוכלו לקבל סיוע טלפוני מהמוקד או דיגיטלי על ידי צ’אט אונליין ובמידת האפשר יתבצע תיקון מרחוק. במידה והתקלה דורשת הגעת טכנאי, המוקד יכול להתחבר מרחוק למזגן (בתקופת האחריות בלבד), לבחון לעומק את ההיסטוריה שהביאה לתקלה ולעדכן את טכנאי השרות מה נדרש ממנו עוד לפני ההגעה לבית הלקוח. 
פיקוד קולי
אפשרות לתפעול המערכת באמצעות פיקוד קולי
צג מעלות צבעוני
 גם עינית המזגן עברה שינוי עיצובי וטכנולוגי. מעבר לעובדה כי פועלת באמצעות WIFI, צג המעלות הדיגיטלי מקרין את מעלות במצב של חום בצבע אדום ואילו במצב של קירור מציג בצבע כחול.